#shpresa

you know I’m a star; I’m gonna need space...🌟#shpresa is back
Me and mom... ju lutem sdua komente ( apo lot me figura/emoticons)te trishtueshme apo meshiruese sepse skam nevoje dhe nuk me pelqejne, thjesht e publikova sepse me pelqen dhe sepse eshte mami Im e paharruar . #foreverinmyheart #myangel #mom #mami #shpresa #ricordi #infanziastupenda #sorridisempre #sorrisi #unicamiamamma
Motivim per dike 😉 4000 lekë te reja 🤗
#believe #dream #love #wish #motivation #motivationalquotes #special #dashuri #enderra #shpresa #deshira
TI JE I DASHUR TEJMASE
Edhe pse nuk jemi të plotësuar, Zoti na do plotësisht.
Edhe pse jemi të papërsosur, Ai na do përsosmërisht.
Edhe pse mund të ndihemi të humbur e pa busullë,
Dashuria e Zotit na përfshin plotësisht.
AI E DO SECILIN PREJ NESH,
edhe ata që janë të mangët,
të refuzuar, të pavolitshëm, të pikëlluar, apo të thyer. #godslove #godsloveneverfails #krishterimi #kishakatolike #catholichurch #chiesacattolica #katolickacrkva #dashuriazotit #donfatmiri #hope #shpresa #dashuria #zoti #inspiration #inspirationalquotes #inspiriation #inspirational #inspirim #biblequotes #biblejournaling #jesus #jesuschrist #amoredivino #amoreterno #amore #motherteresacathedral
"Duke krijuar lirine ,Zoti në një fare mënyre është varur nga njeriu .Fuqia e Tij është lidhur me "po"-në e një përsoni njerzor ." (Benedikti XVI)
#egioiasia #nuoviorizzonti#zotieshtedashuri#shpresa#feja#dashuria#
#shpresa
Congratulations to my beautiful sister and my brother in law. I’m so grateful for you both ❤️#shpresa&mikel #engaged
Monda me fal qe te godita me shpulle por e bera se te dua #albania #humorkinez #monda #shpulle #protesta #studenti #shpresa #braktisje
PËRTACIA “Përtacia është mpirje e mendjes dhe shpirtit, që të largon për të bërë të mirën... Përtacia e tillë përherë është një e keqe, nganjëherë një e keqe në vetvete e nganjëherë një e keqe në efektin e saj.
Është një trishtim dërrmues, që bën trysni tek njeriu deri në atë masë sa t'ia vret dëshirën për të vepruar." [Shën Tomë Akuini] #përtacia #motivimi #shpresa #kreativitet #puna #aktivitet #demelia
😘😍❤❤
#shpresa 😙
Dhuruam ndihma ne fshatin Kreshpanj te Pojanit ne Korce.Te lumtur qe ndihmuam familjen BREGU.Bamiresia nuk te varferon 😉😊
Falenderojme per te gjitha ndihmat:
@gocllari_mg @__.sofi__ @xhuliaa_2 @bakallialkeo @fabio_bakalli1 @kevimusic @suela.latka #Shpresa #Kristina @alba.rrezhda
Që rron me ëndrra të kota, që ëndërron diçka të paplotësueshme.

#ëndrrakotë #rron #jeton #ëndrra #kot #plot #ëndërron #diçka #plotësim #paplotësuar #shpresa #kujtime #nostalgji #VitiRi #shpreh #dëshira #ëndrra
Allahu na befte prej grave te devotshme.

#adhurime #jete #vdekja #namazi #shpresa #duaja #pranimi #rruga_e_hajrit #rruga_edevotshme #
E dij që ndoshta duket pak e çuditëshme, por eshtë e vërteta..
Sot një çift anglez shum i pasur si në "xhep" dhe në "zemër" më pa dhe më tha "buzëqeshja më e bukur në Londër!".
U shtanga, po i shikoja, i falenderova dhe direkt i pyeta "si ka mundësi ky koment për mua?".
Komenti i zonjës ishte "je shum e bukur, ke sy shum të ndjeshëm dhe të embël".
Komenti i burrit sajë ishte "nuk konceptoj dot se si mund të ndodhi..por ata sytë e tu nuk meritojnë ktë llojë trishtimi...mos lejo kurr askujt të të heqi buzeqeshjen e bukur që ke!".
...Ata ikën, dhe unë u ndjeva vetëm.
#nukdorezohemkurr #jetaime #zhgënjim #ndjenja #shpresa
Stockings are ready for stuffing!
S6 edge si i ri gjendja 10/10
Okazion vetem 219 mij lek 🍎
0682086003
#merrjepal #shpresaalcomputer #telefona #albino #355nation #telfona #355nation
#shpresa #
It’s beginning to look a lot like Christmas!🎄 #Shpresa
My #mcm is this handsome guy right here! He will get you with his smile, and then melt your heart with how much he loves his sister! Love you @vera_camaj and your beautiful kids! 😘❤️ #Ilirian #Shpresa #captainamerica #spiderman
- SHITET -
✔ Marka,Modeli :MB e class 220
✔ Viti : 2006
✔ Kambjo : automatic
✔ Lenda Djegese : nafte
✔ Targa : shqiptare
✔ Km :240
✔ Ngjyra :e zeze ✔ Vendodhja : Shkoder
✔ Cmimi :5500€
✔ Telefon : 0699191551
#shitje #shkoder #makina #blerjeonline #paguaj_ne_dorzim #shpresa #shitblej #valuta #shifnanpedonale #astoria #makinat_alb #tirana
🌍
#hope 🙏🏻 #shpresa

A truck on it's way to England is smuggling a group of people who are seeking a better life, away from Albania.

Një kamion në rrugën nga Anglia po kontrabandohet një grup njerëzish që kërkojnë një jetë më të mirë, larg Shqipërisë.

Full Movie on YouTube, with english subtitle.

Filmi i plotë në YouTube, me nëntitull në anglisht
Me pelqen #shpresa.
Eshte nje ndjenje #kokforte si une💞💞
A JU DUKET NDONJËHERË SE TË TJERËT E KANË JETËN NË RREGULL, NDËRSA E JUAJA ËSHTË LËMSH? NËSE PO, RACHEL HOLLIS KA DIÇKA PËR T’JU THËNË:
KJO ËSHTË GËNJESHTËR!

Si themeluese e lifestyle website TheChicSite.com dhe CEO-ja e kompanisë së saj mediatike, Rachel Hollis ka krijuar një komunitet shumë të gjerë online, duke ndarë këshilla për një jetesë më të mirë dhe njëkohësisht, duke rrëfyer kaosin e jetës së saj. Tani, në këtë libër të ri sfidues dhe frymëzues, Rachel zbulon njëzet gënjeshtrat dhe konceptet e gabuara të cilat shpesh na heqin gëzimin e jetës dhe dëshirën për të punuar, gënjeshtra të cilat ua kemi thënë kaq shpesh vetes, saqë nuk kemi nevojë t’i dëgjojmë më.
Me një sinqeritet të dhimbshëm dhe humor të guximshëm, Rachel zbulon dhe analizon gënjeshtrat të cilat dikur e bënin të ndihej e dobët dhe e pavlerë, si dhe zbulon strategjitë e veçanta dhe praktike që e ndihmuan t’i kapërcente. Me këtë libër ajo inkurajon, argëton, nganjëherë edhe trondit, e të gjitha këto, vetëm për t’ju bindur të bëni gjithçka duhet që të pranoni të vërtetën dhe të bëheni ajo gruaja e lumtur dhe me vetëbesim që keni synuar.
Me besim të palëkundur dhe këmbëngulje të fortë, libri Vajza, lani fytyrën ju tregon si të jetoni me pasion dhe në lëvizje – dhe si ta falni veten, pa u dorëzuar.

E gjeni tek ne #LibrariaROXHA

#libra #romane #psikologji #risi #libratqedua #dashuri #hobi #motivim #kurajo #jeta #shpresa #lexim #shkolla #peja #kosova #dituri #librat #leximi #peje #kosove #vajzat #femrat
#HopeRealtyNYC joining the cast of #REMResidential at #SiteCompli #RealFocus event
#shpresa: ‘hope’ 🌟 double sided open hoop earrings
#sprove#besim#qendrueshmeri#Bibla#Jezus#forca#jone#shpresa#jone @ti_nuk_je_vetem
My Wedding what a big day 👐🇦🇱 Me Shum se 1 vit kaluan
#wedding #weddinghair #weddingdesign #weddingphotographers #albania #kosova #darsëm #darsem #drenica #flamur #kosova #skenderaj #shqiperia #dashniiaa #dashni #1vit #jet #shpresa #hochzeitskleid #hochzeit #hochzeitsfrisur #hochzeitsgast
Happy Monday to all you Happy People ❤️
matching the historical architecture ⚡️ #shpresa earrings
#Lira or #Cleopatra or ... #BOTH
.
.
.
#Shpresa
THIS is how we get mail delivered at #REMResidential .
#SingingMailMan
#USPS #NYC #SingingMailManDelivers #Shpresa #NYCPropertyManagement
One step ahead of you #Meyers -
The 2 best cleansers and ingredients for many #HomeRemedies . . .

#BakingSoda #WhiteVinegar #Shpresa #HopeRealtyNYC
😍😍 Neser po t'dush, ama sot du me t'dasht .. #alinah2317#dashuri#andrra#jete#shpresa#gjakuim#shpirtiim#shqipria#mythought
@butiku_vella #shpresa
🌾
.
#perendim #diell #erresire #drite #poezi #sunset #frymëzim #islam #besim #meditation #motivim #shpresa #melodi #melody #bore #akull #winter #snow #summer #instapic #instaquotes #poetry #islamic #islamicpoetry
🌇
🌆
🌃
🌄
#perendim #diell #erresire #drite #poezi #sunset #frymëzim #islam #besim #meditation #motivim #shpresa
#HopeRealtyNYC .
.
.
.

#Shpresa #Yuliya #NYCRealEstate #NYCBuildings #ExclusiveListings #NYCRentals #NYCPropertyManagement
Am Anfang braucht man Mut damit man am Ende glücklich ist. #sprüche #style #leben #liebe #lieblingsmensch #switzerland🇨🇭 #kosovo #gjakova #dashuri #shpresa #jetaime @ehrlichgeliebte @verlassengelassen @ver_loren_gessen @zersplitterter @bountyquotes #stil #stolz #vertrauen #angst
"MERRË PËRSIPËR RREZIKUN, OSE HUMBI SHPRESAT"

#brolin #brolintypobrand #brolin2018 #typobrand #typodesign #typography #rrezik #shpresa #sukses #motiv #arritje #inspirim #motivim #dashuri #instavideo #video #typo #thenie
Welcome to the #REMResidential family #21 glorious stories .

#UWS #CentralParkWest #NYCCooperative #NYCPropertyManagement #NYCBuildings #Shpresa #RickAndShpresa #NYCApartments #NYC #CentralPark #UpperWestSide
Krejt shoqet i lakmojnë Shpresës. Ajo nuk del as n`market pa i rregullu flokët. Ajo është shembull edhe për koleget. Hajde n`IBC e bonu edhe ti si #shpresa. #ibc #haircolor #fanola
Nydelige skattan min❤️💙 #bryllup #Italia #Shpresa&Marius 💕
Sister Love😍💕 #shpresa&Marius👰🏼🤵🏼
Lady Bana @babybanaa . Wait til you see how this girl rocks the screen in #albaniangangsterfilm🇦🇱 #2 #illyrianblood #subversivefilms 🔥🔥🔥🔥❤️🇦🇱🇺🇸
.
.
.
.
.
.
.
#ag1 #ag2 #albanian #gangster #pic #shqipe #crime #drama #illyrian #blood #family #love #besa #gjak #kuqezi #redandblack #actress #star #girl #albaniangirl #shpresa #talent #moviestar #owningit 💥
#🥀
-
-
-
-
-
-
-
#nitajusufi #thenie #ëndërr #shpresa #thenietemenqura #jeta #shkrime #quotes #quotestoliveby #dream #hope #alive #quotesoftheday
WooHoooo
#EsteeBeautiful #Shpresa
Happy 29th Wedding Anniversary to #RickAndShpresa .......... #REMResidential
#DanReedNetwork #NYCPropertyManagement
#NYCBuildings #Tropoja #Shpresa #NYCRentals ##NYCCooperatives #NYCCondominiums #NYCApartments
@carson.living presentation then @sophiescubancuisine for lunch and now it’s @yardisystems training .
#FriYay #AlwaysLearning #NYCPropertyManagement #NYCRentals #NYCExclusives #NYCApartments #NYCCooperatives #NYCCondominiums #NYCBuildings #Shpresa #RickAndShpresa #Tropoja #REMRESIDENTIAL
The fragrance of a thousand flowers.
#HalfFull or #HalfEmpty
#SignatureScent #1985
#EsteeLauderBeautiful #NYCBroker #Shpresa #Yuliya
Celebrating #JULY #Birthdays at #REMResidential ~ all 3 #NYCRealEstateAgents are #ZodiacCancers.
One of Cancers traits is they’re #HomeBodies ....... #CancerSeason #REMResidential #NYCBuildings #NYCPropertyManagement #NYCRentals #NYCApartments #Shpresa #Yuliya #Lara #ShakeShack #LadyM #Tropoja #Belarus

Contik - это обзорщик фото и видео из Инстаграма.